Woensdagavonden
Op het net sinds 19-1-2006, 09:08 uurVroeger vond ik de woensdagavonden een ramp. Meestal ging ik van ellende vroeg naar bed. Erik zit elke woensdagavond in de Wolfgang en draait daar de bardienst, geschat zo’n 13 jaar al. Sinds Pjotr er is kan ik niet meer mee.
Al een poos zijn de woensdagavonden een stuk prettiger geworden. Marike komt hier knutselen. Sinds een vriend van mij gymles geeft heeft hij ook veel vragen en deze komt hij laat op de woensdagavond stellen (dit om Marike en mij niet teveel te storen).
Gisteravond was het helemaal feest. Sanne kwam vanuit het verre Dld ook om te knutselen. Wat wil een mens nog meer? Waar ik vroeger veel moeite had met de woensdagavond is het nu een avond geworden om naar uit te kijken.
3
Reageer: