Veel leuke dingen gedaan
Op het net sinds 17-4-2005, 21:41 uur

Vanochtend kwam mijn verkering met haar familie brunchen. Daarna heeft zij en haar man mij nog geholpen om de rolplanken voor de gym in elkaar te schroeven.
Vanmiddag zijn we op bezoek geweest. Gezellig naar mijn verkering en haar familie 🙂 dat komt omdat Erik daar in de straat een x-box wou bekijken. Ik heb daar heerlijk gekeken naar het spelen van 8-bits computerspelletjes. En net toen we weg zouden gaan, met veel moeite de jongens zover gekregen, speelde Sjoerd het spelletje wat ik ook zo gaaf vind. Toen wou ik liever niet weg, maar ja een goed voorbeeld geven hoort erbij.
Thuis nog wat gymmateriaal weggebracht. Erik heeft de snoerenhandel achter de tv gereorganiseerd en eindelijk de platenspeler aangesloten. Met de jongens gedanst op ; Als je huilt van Andre van Duin. Zometeen nog even ontspannen met Erik op de bank kijken naar The Lord of the ring.
4
Reageer: