Naambordjes

Op het net sinds 26-1-2005, 20:24 uur

Vanmiddag zijn allerlei dingen bij ons in huis voorzien van naambordjes. Pjotr is druk bezig geweest met schrijven (mama mocht soms ook) en de naambordjes op de juiste plekken te bevestigen.
Als je nu bij ons thuis komt zie je overal woordjes zoals: deur,muur,kast,tavel,stoel,visus,trap,paal….

Je kunt reageren of trackbacken.

6

 1 
marike:

loop jij nu ook met een bordje met "mama" op?? 😉

 

Van 27-1-2005, 13:44u

Visus? Wasda?

 

Van 27-1-2005, 19:25u
 3 

[2] sorry verkeerd overgeschreven, visjus. Pjotr schrijft alles fonetisch (zoals je het uitspreekt)op. Soms kan ik er erg om lachen hoe een woord dan geschreven is. Ik keur alles goed. De correcte spelling komt nog wel, dat is nu nog niet te snappen en kan alleen maar de ontwikkeling remmen. Pjotr blijkt faalangstig te zijn.

 

Van 27-1-2005, 20:43u
 4 
Erna:

Oh vandaar ,Pjotr was hier gisteren ook bezig met die woordjes schrijven hij schreef visus en toen ik zei dat dat niet goed was beweerde hij bij hoog en laag dat Mama gezegd had dat het goed was zo we kregen er zelfs min of meer een discussie over 😕 😆

 

Van 28-1-2005, 13:55u

Aha, ik vroeg me gewoon af was visus was. Voor hetzelfde bedoelde je fiscus. 😉

 

Van 29-1-2005, 19:43u
 6 
hadieopapa:

Pjotr moet gewoon eerst proberen te schrijven wat hij zelf hoort wat hij zegt. Later komt de rest wel en daar moeten wij als "ontwikkelden" ons niet mee bemoeien. Gewoon Pjotr in zijn waarden en schrijven laten zou ik zeggen.

 

Van 29-1-2005, 23:43u

Reageer:

Naam(*)
Mail (blijft geheim)(*)
Website
Jouw reactie